Tarihte Romalı insanların kullandığı vücuda tazyikli su ile rahatlama, günümüzde Jakuzi olarak kullanılmaktadır. Banyonuzda, bahçenizde veya terasınızda kullanabileceğiniz hidromasajlı küvet sistemidir.Küvet içerisindeki motor ve jetler yardımı ile devir daim yaparak suyu tazyikli bir şekilde vücuda temas ettirir. 

Tazyikli suyun vücuda teması ile masaj etkisi yapar,kan dolaşımını düzeltir,vücuttaki yorgunluğu giderir,vücuttaki kasılmaları ve tutulmaları önler,beyine endorfin salgılayarak stresinizi azaltır,vücuttaki zararlı toksinleri atmanıza yardımcı olur,esnekliğinizi arttırır,yaşlanma etkilerini azaltır,metabolizmayı hızlandırarak vücudu sıkılaştırır

Alacağınız jakuzi'nin iç  gövde ve ön panel malzemesinin AKRİLİK malzemeden yapılmış olmasına dikkat ediniz.Piyasada Akrilik olarak satılan POLYESTER ve ABS ürünler mevcuttur.Bu tür ürünlerin mukavemeti düşük olup ince bir yapıya sahiptir aynı zamanda kullanım ömrü kısadır,sararma ve çürüme yapar.Motor ve donanım ürünleri genelde Çin malıdır,yerli ürünler olmasına dikkat ediniz.Bazı ürünlerin fiyat avantajı yakalaması için iç gövde akrilik dış panel polyester veya abs yapılabilir buda zamanla küvetin içerisinin beyaz kalmasına dış panelin sararmasına sebebiyet verir.

0532 436 44 40 numaralı destek hattımızdan 7/24 detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kullanmakta olduğunuz jakuzinizi hiç bir kimyasal madde (çamaşır suyu,cif v.b.) kullanmadan sıvı deterjan ve yumuşak bezle temizlemelisiniz.Kimyasal ürünler renk solmasına içerisindeki krom aksamların kararmasına neden olur.

Jakuzi içerisinde bulunan krom aksesuarlar banyonuzda yeterli hava yoksa kararma yapabilir.Banyonuzun havalandırmasının olduğuna dikkat ediniz.

Satışını yapmakta olduğumuz ürünlerin kabuk malzemesi iki çeşittir.

LÜX JAKUZİ olarak satılan ürünlerimiz DÖKME AKRİLİK denilen 4,2 MM kalınlığında  katkısız saf akrilik malzemeden üretilmektedir.Cam kalıplara sıvı şeklinde basılan Lüx Jakuzi gözeneksiz olduğundan içerisine leke işlemez.Saf akrilik olduğundan ömür boyu üzerindeki beyazlığı ve parlaklığı korur,kılcal sır çatlakları ve pas oluşmaz,kesinlikle sararma ve koku yapmaz, ufak benekler oluşmaz,bakteri,asbest,zehirli gaz ve kanserojen maddeler içermez.Ses dalgalarını dışarı vermediği için çalışırken çıkan sesi emer.Kısa sürede ısınır ısıyı dışarı vermeden içerisindeki suyu sıcaklığında korur.Jakuzi önünde ve yanında kullanılan paneller küvetin malzemesi olan DÖKME AKRİLİK den imal edilmiştir.Kesinlikle renk değişimi yapmaz.

.

İstanbul ve Gebze içerisinde ikamet ediyorsanız ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanabilirsiniz.Şehir dışından satın almak istiyorsanız istemiş olduğunuz ürünün yerinize uygunluğunu kontrol ediniz.0532 436 44 40 nolu destek hattımızı arayarak siparişinizi verebilirsiniz.Siparişden sonra 1 hafta imalat sürecimiz ve kalite kontrol testimizden geçen ürününüz,İstanbul ve Gebze içerisine montaj veya tüm Türkiye'ye sevk edilmeye hazır hale gelir.
Sipariş vermiş olduğunuz ürününüzü imalat ve kalite kontrol sürecinden sonra kasalı ve en emniyetli şekilde kargo veya ambara veriyor, adrese teslim yapıyoruz.Anlaşmalı kargo veya ambar ücreti size aittir.Duşakabin siparişlerinizin kargosu ücretsizdir.

Jakuzi Avm 21 yıllık tecrübesi ile Türkiye'de ve Dünyanın bir çok ülkesinde müşterilerine hizmet veren doğru,dürüst ve en çok çeşit bulunduran bir firmadır. Jakuzi konusunda piyasada lider konumundadır.Sipariş aşamasından ürünün montajına kadar yakından ilgilenen sonraki zamanlarda çıkabilecek arızalarda her zaman ürünün arkasında duran bir kuruluştur.

Müşterilerine her zaman samimi ve içten yaklaşım gösteren firmamız,öncelikle malzeme satmak değil, 7/24 ulaşabileceği destek hattımızla istedikleri ürün ile ilgili bilgi alma ve doğru malzemeyi yönlendirme konusunda çözüm odaklı çalışmayı vizyon edinmiştir.

Unutmayın ki alacak olduğunuz ürünün kalitesi çok önemlidir,piyasada merdiven altı üretimi yapılan çin malı motorlar kullanılan plastik malzemelerden yapılan bir çok ürün vardır ve çoğu Akrilik olarak satılmaktadır.

Sizde Jakuzi almayı düşünüyorsanız hemen JAKUZİ AVM 'yi arayın size sunduğumuz fırsatlarımızdan yararlanmanın yanında,ürünler hakkında bilgi sahibi olun!.. 0532 436 44 40